Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás pozvat na letošní veletrh MSV,
který se koná v Brně 1.-5. 10. 2018.

Na veletrhu předvedeme:

 

PROUDOVÉ OMÍLACÍ ZAŘÍZENÍ OTEC SF2
S RYCHLOOBRÁTKOVÝMI VŘETENY

Technologie SF nabízí odjehlování, zaoblování a vyhlazování v rámci jedné fáze zpracování, za velmi krátkou dobu a bez poškození kontur obrobku.

Mezi typická použití manuální řady SF patří odjehlování, zaoblování, vyhlazování
a leštění ozubených kol, lopatek turbín, šnekových pohonů a také zaoblování řezných hran u řezných nástrojů.

Zařízení řady SF umožňují několik fází zpracování, které se provádějí velmi rychle
v jediné operaci. Například lze obrobek v jediné operaci postupně odjehlit, zaoblit jeho hrany, vyhladit a vyleštit. Sekvence pohybu při řízeném polohování umožňují, aby jednotlivé díly obrobku získaly perfektní finální povrchovou úpravu splňující vysoké nároky.

Stroj SF2 bude navíc vybaven technologií PULSFINISH (pulsní omílání). Pomocí této technologie je možné nahradit běžné metody, jako např. superfinišování. U této aplikace spočívá úkol většinou v upravení povrchu obrobku na určitou kvalitu (např. hodnoty Rpk < 0,1 µm).

Prohlédněte si video zde.

STROJ PRO JEMNÉ OBRÁBĚNÍ CF 18

Brusný materiál se otáčí díky otočnému disku,který tvoří dno nádoby a který je od stěny nádoby oddělen nastavitelnou mezerou. Mezera může být až nulová a lze tak obráběti velmi malé díly, např. soustružené díly o pr. 0,5 mm a tloušťkou materiálu pouhých 0,08 mm.

Účinek odstředivých sil působících na obrobky a brusný materiál vyvolává velmi intenzivní obráběcí proces, který může být až 20x efektivnější
než například tradiční vibrátory.

Efektivní postup pro finální úpravu v masovém měřítku.

Prohlédněte si video zde.

INFINITE FOCUS

Nejrychlejší optický systém pro měření tvaru
a drsnosti ve své třídě

InfiniteFocus umožňuje použití stroje na 3D mikroskopické měření souřadnic
a zařízení na měření drsnosti v jednom systému. Rozsah měřitelných povrchů
je téměř neomezený, je to umožněno použitím souosého osvětlení
a optimalizovaného kruhového osvětlení LED.

Budete moci provádět vysledovatelná měření, která se vyznačují vysokým rozlišením, vysokou opakovatelností a vysokou přesností. Všechny důležité vlastnosti povrchu jsou měřeny pouze pomocí jednoho multifunkčního měřicího senzoru. Obvykle se provádí optimální nastavení parametrů měření automaticky. Toto umožňuje, že více uživatelů v různých skupinách nebo odděleních může používat snadno a s jistotou tento systém s různými materiály.

NAVŠTIVTE NÁS V PAVILONU F,
STÁNEK 79

Přineste své obrobky na náš stánek!
Rádi Vám je opracujeme v naší zkušební laboratoři.

Těšíme se na Vás!

Tato zpráva Vám byla zaslána na základě Vašeho nákupu nebo registrace u společnosti Advantage-fl.cz s.r.o., Soukenická 11, Praha 1, IČ: 28217179 nebo prostřednictvím webových stránek www.advantage-fl.cz.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21 % DPH. Změna cen vyhrazena. Slevy se nedají sčítat s individuálními zákaznickými slevami – platí vždy nižší konečná cena.

Nemáte zájem o přijímání takovýchto informačně-obchodních sdělení? Odhlásit se můžete zde.